ÖVRIGT / Leksaker / Docka 5511312
nr 551 1312
Docka
Simon & Halbig, höjd: 47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:09:51
300 kr
200 kr
400 kr
650 kr
600 kr
700 kr
6
Simon Gate (1883-1945)
Docka
Kondition: slitage, skador
nr 551 1312
Docka
Simon & Halbig, höjd: 47
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 750 kr |
måndag 10 november 2008 |
Simon Gate (1883-1945)